Zakład pogrzebowy Olimp działa już od 6 lat na terenie województwa dolnośląskiego. Posiada dwie główne siedziby we Wrocławiu i Strzelinie, w którym również znajduje się nowoczesne krematorium. Dążymy do ciągłego rozwoju naszych usług, tak aby na bieżąco sprostać oczekiwaniom rodzin.

Krematorium w Strzelinie

Firma Olimp jest mocno związana ze Strzelinem, to w Strzelinie dnia 20.01.2014 roku rozpoczeliśmy działalność otworzeniem 25 krematorium w Polsce. Jego innowacyjność wyróżnia się na tle innych okolicznych krematoriów nowoczesnymi piecami, wyprodukowanymi we Włoszech, które sterowane są komputerowo. Powstanie nowego krematorium w województwie dolnośląskim odciążyło rodziny, które w innym wypadku byłyby zmuszone długo oczekiwać na informację o wolnym dniu kremacji. 

Krematorium Olimp w Strzelinie

Zakład pogrzebowy

W Strzelinie znajduje się również biuro zakładu pogrzebowego OLIMP przy ul. Wolności 25A, gdzie ustalone zostają szczegóły pogrzebu w tym wybór trumny i urny. Dla zakładu pogrzebowego Olimp zawsze najważniejsi są ludzie. Często pomocy potrzebują nasi bliżsi lub dalsi sąsiedzi. Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym doświadczeniem jest strata członka rodziny i przyjaciela, dlatego od początku naszej działalności, naszą główną misją było wykonywanie usług pogrzebowych w najwyższym standardzie. Wierzymy, że nasze działania pomogą ukoić ból rozstania z ukochaną osobą. Specjaliści z zakładu pogrzebowego z wielką starannością i ogromną empatią wypełnią ostatnią wolę zmarłego.

Chcąc ułatwić kontakt oraz wyszukiwanie niezbędnych informacji związanych z naszymi usługami, mamy przyjemność poinformować o powstaniu nowej strony internetowej zakładu pogrzebowego, skierowanej do mieszkańców Strzelina i okolic – https://pogrzebystrzelin.pl/. Celem strony internetowej jest łatwiejszy i czytelniejszy dostęp do tak ważnych usług i informacji związanych ze śmiercią bliskiej osoby i organizacją pogrzebu. W tych trudnych chwilach zapewniamy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji. Strona ta przedstawia naszą działalność oraz wszystkie wykonywane usługi m.in. dotyczące transportu ciała, kremacji oraz pochówku. Dodatkowo na stronie umieszczona została galeria zdjęć obrazująca naszą pracę i możliwości zakładu oraz opinie o ceremoniach zorganizowanych już na cmentarzach w Strzelinie i okolicach.