Firma OLIMP od samego początku działalności nie zgadza się z tezą, że pogrzeb urnowy tzw. kremacyjny jest prostym, bezbarwnym i budżetowym zamiennikiem pogrzebu tradycyjnego. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasze starania i praca zostały docenione. Ogólnopolski serwis Funer ® skupiający i promujący od lat tylko najlepsze firmy w branży usług pogrzebowych nieustannie rekomenduje zakłady pogrzebowe i krematorium Olimp.

pogrzeb organizowany przez Olimp

Otwierając krematorium w podwrocławskim Strzelinie pokonaliśmy wiele trudności i niezmiernie jest nam miło, że nasza ciężka praca została dostrzeżona. Przez lata działalności dowiedzieliśmy się jacy pomocni i dobrzy, ale także złośliwi i trudni potrafią być ludzie. Osoby pogrążone w żałobie maja do tego prawo, pracownicy firmy OLIMP – nie. Zapewniamy, że nieustannie dążymy do osiągnięcia jak najlepszego poziomu usług, pracując zgodnie z najlepszymi i najnowszymi standardami funeralnymi w Polsce i Europie. Nie boimy się wyciągać wniosków ze swojej pracy, dlatego bardzo nam zależy aby oceniali Państwo nasza pracę zarówno na profilach Google Maps, jak i w serwisie Funer.com.pl. Liczmy, że odzwierciedli to nasze codzienne zaangażowanie w pomoc rodzinom.

pogrzeb we wrocławiu

Nie ma idealnych firm i zdajemy sobie z tego sprawę, ale nasze działania maja na celu stworzenie profesjonalnej alternatywy dla obciążonego kremacjami miejskiego krematorium przy ul. Kiełczewskiej. Zależy nam, aby rodziny nie musiały oczekiwać dniami na jakikolwiek wolny termin kremacji, oraz mogły wybrać spośród atrakcyjnych cenowo urn od wielu polskich producentów. Asortyment urn, który proponujemy naszym Klientom jest bardzo bogaty. Dzięki temu oferta nasza należy do najbardziej atrakcyjnych i konkurencyjnych – tak pod względem formy, jak i cen. Zaspokaja ona potrzeby odbiorców poszukujących produktów tańszych, ale także najbardziej wymagający Klienci znajdą u nas doskonałej jakości urny, niepowtarzalne pod względem artystycznym.Posiadamy w asortymencie urny kamienne, drewniane, metalowe, ceramiczne i wiele innych.

Dajemy szanse artystom plastykom tworzącym krótkie serie urn na prochy, bo wiemy, że w tą pracę włożyli całe serce, zatem jest ona w pewnym sensie niepowtarzalna i  bezcenna. Pasuje też idealnie do profilu naszej działalności.  Zapraszamy do recenzji pracy naszego zespołu pracującego w krematorium oraz biurach zakładów pogrzebowych we Wrocławiu i Strzelinie. Gwarantujemy, że włożymy całe serce w pożegnanie Państwa Bliskich, bo wiemy jak bardzo jest to dla Państwa ważne.